Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

Śruby z łbem sześciokątnym z gwintem metrycznym z kołnierzem RIPP

RIPP informacje RIPP RIPP gwint drobnozwojny RIPP ocynk RIPP ocynk gwint drobnozwojny RIPP ocynk płatkowy RIPP ocynk płatkowy gwint drobnozwojny

 

ripp 88913

Śruby z łbem sześciokątnym z gwintem metrycznym z kołnierzem RIPP

Polecane przez nas, niezawodne śruby z kołnierzem RIPP to produkty wytworzone z wysokiej jakości stali w klasie 100. Surowiec ten gwarantuje doskonałą wytrzymałość i odporność na działanie szkodliwych czynników – zarówno fizycznych, jak i chemicznych. Oferowane w naszej hurtowni produkty dostępne są w wersji surowej (czysta stal), a także pokrytej dodatkową powłoką ochronną, powstałą w wyniku procesu cynkowania, która jeszcze bardziej podwyższa trwałość śrub.

Produkty prezentowane w tej kategorii posiadają charakterystyczne, ząbkowane żłobienia na kołnierzu. Oferowane przez nas artykuły doskonale sprawdzą się w budownictwie, przemyśle, branży motoryzacyjnej, a także meblarskiej. Dzięki precyzji wykonania śruby z kołnierzem typu RIPP są niezwykle wygodne w zastosowaniu, sprawiając, że montaż z ich użyciem nie nastręcza najmniejszych problemów.

Dzięki wielu opcjom i wariantom możesz dobrać artykuł, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Klasa wytrzymałości:

100

Materiał główny:

ST - stal węglowa

Powłoka zewnętrzna:

OC, ZN – ocynk galwaniczny

GEOMET, DACROMET, flZnnc – ocynk płatkowy

Gwint:

Metryczny

Metryczny drobnozwojny