Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

DIN 913 / ISO 4026 / PN 82314 - Śruby dociskowe bez łba z końcem płaskim

DIN 913 informacje DIN 913 45 H DIN 913 45 H ocynk DIN 913 45 H z gwintem drobnozwojnym DIN 913 stal nierdzewna A1/A2 DIN 913 stal kwasoodporna A4

 

DIN913


Śruby dociskowe bez łba z płaskim końcem DIN 913

Poza śrubami, które montowane są poprzez wkręcenie, nasz sklep internetowy oferuje także szeroki wybór produktów na docisk. Prezentowane w tej kategorii artykuły nie posiadają łba, a końcówka trzpienia jest charakterystycznie spłaszczona. Wyposażono je w gniazdo imbusowe, dzięki czemu ich montaż nie nastręcza najmniejszych kłopotów. Modele tego rodzaju znakomicie sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu, na przykład w konstrukcji maszyn.

Śruby dociskowe bez łba z gniazdem imbusowym i ściętym końcem odpowiadają wymaganiom normy wyznaczonej przez Niemiecki Instytut Normalizacyjny DIN 913. Jest ona odpowiednikiem ISO o numerze 4026 oraz Polskiej Normy 82314. Wykonano je z odpornej na uszkodzenia stali, którą w wybranych modelach poddano galwanizacji lub cynkowaniu, co jeszcze bardziej zwiększa trwałość produktu. Proponowane przez nas artykuły z tej kategorii występują w klasie wytrzymałości 45H.

Powłoka zewnętrzna:

  • OC, ZN – ocynk galwaniczny
  • A4 – stal kwasoodporna
  • A2 – stal nierdzewna

Materiał główny:

  • A4 – stal kwasoodporna
  • A2 – stal nierdzewna
  • ST – stal węglowa