Wybierz ustawienia regionalne:

Strony informacyjne

O nas

Hurtownia elementów złącznych

Anda Śruby to hurtownia elementów złącznych oferująca niezwykle bogaty asortyment. Naszą misją jest błyskawiczna realizacja zamówień i proponowanie produktów o sprawdzonej, znakomitej jakości. Znajdziesz u nas wszelkiego rodzaju materiały złączne, ale także elementy z tworzyw sztucznych, narzędzia ręczne i elektronarzędzia.

 

Kim jesteśmy?

Początki Anda Śruby sięgają roku 2012, kiedy to grupa specjalistów postanowiła stworzyć hurtownię elementów złącznych, która odpowie na potrzeby współczesnych klientów. Zależy nam na oferowaniu takiej obsługi, która sprawi, że do nas wrócisz.

Mamy to, czego potrzebujesz

Hurtownia śrub Anda Śruby posiada stany magazynowe, które pozwalają w szybki sposób sprostać potrzebom profesjonalistów. 30 000 produktów dostępnych od ręki oraz kolejne 100 000 artykułów z krótkim terminem realizacji sprawiają, że wyzwania niemożliwe dla nas nie istnieją. Potrzebujesz czegoś spoza listy? Skontaktuj się z nami. Dostarczymy elementy specjalne i nietypowe, produkty na zamówienie oraz rysunkowe.

Najwyższa jakość produktów

Świadomi tego, jak istotne znaczenie w wielu branżach mają najdrobniejsze szczegóły, stawiamy na dostawców oferujących precyzję wykonania i doskonałe materiały. Wszystkie oferowane przez nas śruby, wkręty, nakrętki, podkładki oraz inne artykuły zostały wykonane z surowców o przetestowanej wytrzymałości, co potwierdzają wszelkie niezbędne atesty.

Pasja i zaangażowanie

Lubimy to, co robimy. Pracujemy z pasją, którą dostrzeżesz na każdym etapie realizacji swojego zamówienia.Wiemy, że podstawą dobrej współpracy jest nie tylko profesjonalizm, ale także umiejętność prowadzenia dialogu, dlatego też nasi klienci polecają nas swoim kontrahentom.

 

Wiemy, co robimy

Stoi za nami wiele lat praktyki. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy – czerpiąc z doświadczenia – z chęcią mierzą się z nowymi wyzwaniami. Co więcej, jesteśmy ludźmi, którzy wierzą, że zawsze można dowiedzieć się więcej. Stale więc poszerzamy nasze kompetencje, by jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Jesteś naszym priorytetem

Jesteśmy tu dla Ciebie – nasza rola nie kończy się na sprzedaniu produktu. Służymy wskazówkami technicznymi, doradzamy w wyborze odpowiedniego asortymentu, a także dbamy o to, by realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo.Zamawiasz towar, ustalasz szczegóły i czekasz na dostawę, resztą zajmiemy się my.

 

Proszę czekać, trwa ładowanie....