Strony informacyjne

Aktualności

13 styczeń 2022

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Hafren Fasteners. Zaufanie tak renomowanego producenta to dla nas powód do dumy, a także kolejny dowód wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Hafren Fasteners jest producentem i dystrybutorem elementów złącznych typu Security, które podnoszą stopień bezpieczeństwa wszelkich połączeń i konstrukcji. Ten rodzaj produktów jest coraz bardziej pożądany wielu branżach i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku co do zwiększania zabezpieczeń antywłamaniowych, antykradzieżowych.

Produkty marki Hafren

Artykuły marki Hafren Fastenersodporne na manipulacje i próby odkręcenia przez osoby do tego nieupoważnione. Dzięki temu konstrukcje są chronione przed wandalizmem, kradzieżą czy niekontrolowanym demontażem.

Śruby wyposażone są w łby różnego typu, odkręcane za pomocą specjalnych kluczy. Dzięki temu gwarantują komfort oraz bezpieczeństwo.

Asortyment może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta – w tym celu zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.

Praktyczne i estetyczne

Produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by z jednej strony zapewniać maksimum stabilności i bezpieczeństwa, z drugiej zaś oferować estetyczny wygląd. Śruby, nakrętki i zapięcia Hafren nie zaburzają wyglądu i harmonijnie komponują się z łączonymi elementami.

Dlaczego Hafren

Podobnie jak Anda-Śruby, firma Hafren tworzona jest przez pasjonatów. Jest to marka rodzinna, która powstała blisko ćwierć wieku temu. Od tego czasu stała się cennym partnerem biznesowym i dostawcą wysokiej jakości zabezpieczających elementów złącznych na rynki całego świata.


 

Proszę czekać, trwa ładowanie....