Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

ISO 7380 - Śruby z łbem grzybkowym (ampułowym)

ISO 7380 informacje ISO 7380 klasa 10.9 ISO 7380 klasa 10.9 ocynk ISO 7380 klasa 10.9 ocynk TORX ISO 7380 klasa A2 ISO 7380 klasa A4

 

DIN7991


Śruby z łbem grzybkowym (ampułowym) ISO 7380

Ze względu na to, że wyposażone są w charakterystyczny, wypukły łeb o kształcie przypominającym kapelusz grzyba, nazywane są śrubami grzybkowymi. Produkty te doskonale łączą poszczególne elementy rozmaitych konstrukcji i przedmiotów. W związku z tym, że nie chowają się całkowicie, mogą stanowić dodatkowo interesującą formę dekoracji. Wykorzystuje się je na przykład do produkcji zabawek, mebli czy drzwi.

Oferowane przez naszą hurtownię śruby z łbem grzybkowym dostępne są w kilku odsłonach. Do wyboru są takie parametry, jak surowiec czy dostępność dodatkowych detali (na przykład podkładka). Śruby z łbem podkładkowym wyposażono w specjalny element przykręcany pod głową. Produkty te posiadają gniazdo imbusowe, które jest niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Bez względu na rodzaj, każdy z artykułów został wykonany z odpornego materiału o klasie wytrzymałości 10.9, który w wybranych modelach pokryto dodatkową warstwą ochronną.

Materiał główny:

  • A4 – stal kwasoodporna
  • A2 – stal nierdzewna
  • ST – stal węglowa

Powłoka zewnętrzna:

  • A2 – stal nierdzewna
  • A4 – stal kwasoodporna
  • OC, ZN – ocynk galwaniczny