Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Amortyzatory gumowe stożkowe

Powrót

Delikatnie zwężane po jednej ze stron, stożkowe amortyzatory gumowe to elementy, które świetnie sprawdzają się do niwelowania drgań oraz ochrony przed uderzeniami. Można je także wykorzystać jako ograniczniki lub sposób na ochronę przed niekontrolowanym przesuwaniem się sprzętów.

Produkty tego typu wykonane są z metalu pokrytego gumą. Materiały te charakteryzują się wysoką trwałością i opieraniem się rozmaitym czynnikom fizyko-chemicznym. Oferowane w naszej hurtowni amortyzatory stożkowe stworzono ze stali węglowej pokrytej gumą. Ta ostatnia pozwala na skuteczne niwelowanie niepożądanych drgań i ograniczanie negatywnego skutku uderzeń.

Sklep internetowy Anda posiada asortyment, który spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Wszystkie proponowane przez nas produkty wykonano w oparciu o międzynarodowe normy, dzięki czemu zyskujesz pewność, że każdy egzemplarz posiada odpowiednie i powtarzalne parametry. Stosowanie amortyzatorów stożkowych pozwala zwiększyć żywotność urządzeń, a także bezpieczeństwo operujących przy nich osób.

Materiał główny:

ST – stal węglowa

Gwint:

Metryczny

Proszę czekać, trwa ładowanie....