Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Kołki stożkowe z czopem nagwintowanym DIN 7977 / ISO 8737 / PN 85022

Powrót

Kołki z czopem gwintowanym występują w różnych rozmiarach znormalizowanych, co pozwala na zastosowanie ich do wielu celów. Doskonale sprawdzają się w rozmaitych branżach przemysłowych, a także w użytku indywidualnym.

Dostępne w hurtowni internetowej Anda kołki stożkowe z czopem nagwintowanym są wykonane ze stali. Surowiec ten charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na uszkodzenia. Dzięki temu artykuły nie poddają się działaniu nacisku, temperatur czy wilgoci. Produkty są niezwykle proste w użytkowaniu, gwarantując zarówno łatwy montaż, jak i demontaż, dzięki czemu skracają czas i zmniejszają ryzyko uszkodzenia łączonych elementów.

Kołki stożkowe z nagwintowanym czopem wyprodukowano zgodnie z międzynarodowymi normami jakości. Parametry odpowiadają więc wytycznym Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN 7977, które są zbliżone do ISO 8737 oraz Polskiej Normy o symbolu PN 85022. Dzięki temu produkty znakomicie spełniają swoje zadanie i trzymają odpowiednie parametry w każdej serii.

Materiał główny:

ST – stal węglowa

Proszę czekać, trwa ładowanie....