Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nitonakrętki otwarte okrągłe radełkowane z kołnierzem stożkowym

Powrót

Nitonakrętki otwarte okrągłe radełkowane z kołnierzem stożkowym zredukowanym to produkty, które świetnie sprawdzą się do łączenia najróżniejszych materiałów – nawet tych bardzo cienkich. Dzięki specjalnej budowie artykuły nie uszkadzają powierzchni, umożliwiając tworzenie trwałych konstrukcji w wymagających warunkach. Proste w montażu, ułatwiają pracę i przyspieszają procesy produkcyjne.

Nitonakrętki okrągłe z kołnierzem stożkowym dostępne są w dwóch odsłonach. Prezentowany tu model posiada kołnierz zredukowany, co oznacza, że rant w niewielkim tylko stopniu odstaje od trzpienia. Powierzchnia pod nim została poddana radełkowaniu, czyli naniesiono na nią wzór ułatwiający chwytanie i eliminujący poślizg. Wewnątrz trzpienia ukryty jest gwint metryczny.

W sklepie Anda oferujemy nitonakrętki przelotowe z kołnierzem stożkowym zredukowanym wykonane ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej. Oba te surowce zapewniają wysoką trwałość i bezpieczeństwo konstrukcji, a także odporność na działanie niekorzystnych czynników.

Proszę czekać, trwa ładowanie....