Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nakrętki radełkowane wysokie DIN 466 / PN 82461

Powrót

Wykorzystywane w wielu branżach nakrętki radełkowane wysokie pozwalają na błyskawiczny montaż i demontaż rozmaitych elementów bez niebezpieczeństwa ich uszkodzenia. Do ich zakładania nie są wymagane żadne narzędzia – wystarczy siła palców, które nie ślizgają się po powierzchni dzięki specjalnym wzorom naniesionym na powierzchni produktu.

Prezentowane w tej kategorii nakrętki radełkowane mogą być wykonane z kilku surowców. Każdy z nich wykazuje się dużą odpornością na uszkodzenia – zarówno fizyczne, jak i mechaniczne. Nasz sklep oferuje produkty wykonane z mosiądzu, a także stali węglowej i nierdzewnej. Wybrane modele posiadają także dodatkową powłokę ochronną w postaci cynku.

Wszystkie produkty dostępne w hurtowni Anda posiadają niezbędne certyfikaty, a o ich jakości świadczą oznaczenia widniejące na opakowaniach. Nakrętki radełkowane wykonano w oparciu o wymogi normy Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego – DIN 466. Ten model jest wyższy od siostrzanej wersji produktu, która także dostępna jest na naszej stronie.

 

Materiał główny:

ST – stal węglowa

A1/A2 – stal nierdzewna

MS – mosiądz

Powłoka zewnętrzna:

ZN, OC – ocynk

Klasa wytrzymałości:

5

Proszę czekać, trwa ładowanie....