Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Wpusty czółenkowe DIN 6888 / ISO 3912 / PN-88/M-85008

Powrót

Wpusty czółenkowe wykorzystywane są jako elementy maszyn i urządzeń, stanowiąc niezwykle praktyczne połączenie pomiędzy piastą i wałem. Dzięki nim możliwe jest przenoszenie momentu obrotowego na przykład w układzie wał napędowy-koło zębate. Produkty znane są także jako wpusty Woodruffa.

Proponowane w tej kategorii artykuły mają kształt przypominający przekrój czółna (stąd nazwa), czyli stanowią fragment koła. Formowane są z pręta, który z kolei uzyskuje się w procesie ciągnienia. Surowcem wpustów czółenkowych jest stal niestopowa o podwyższonej jakości. Produkty występują w formie normalnej lub ściętej – w tym drugim przypadku zaokrąglony koniec jest przycięty, a wysokość elementu zmniejsza się o około 20%.

W hurtowni Anda znajdziesz wyłącznie produkty jakościowe. Wszystkie wpusty Woodruffa spełniają wymagania normy niemieckiej DIN 6888, która odpowiada międzynarodowej ISO 3912 oraz polskiej PN-88/M-85008. Dzięki temu zyskujesz pewność, że produkty posiadają wymagane parametry i są wykonane z odpowiednich materiałów.

Materiał główny:

  • ST – stal węglowa C45+C
Proszę czekać, trwa ładowanie....