Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Śruby SB do połączeń niesprężanych ISO 4017 / EN 15048-1

Powrót

Odporne na uszkodzenia i niezwykle praktyczne, śruby SB z łbem sześciokątnym i gwintem na całej długości trzpienia doskonale sprawdzą się w rozmaitych gałęziach gospodarki, na przykład w budownictwie. Uzyskane dzięki nim połączenia zwykłe i pasowane, pozwalają na tworzenie trwałych konstrukcji oraz efektywną ich modernizację.

Śruby ISO 4017– w zależności od modelu – posiadają gwint metryczny, drobnozwojny lub calowy. Są także kompatybilne z nakrętkami ISO 4032, z którymi tworzą zestaw do połączeń niesprężanych. Wykonane ze stali węglowej o wytrzymałości 8.8, mogą także posiadać na powierzchni dodatkową warstwę cynku wysokotemperaturowego lub galwanicznego. Nadaje to produktom jeszcze większą trwałość, dzięki której opierają się negatywnemu oddziaływaniu czynników zewnętrznych.

Prezentowane w tej kategorii śruby do połączeń niesprężanych z niepełnym gwintem spełniają wymogi normy międzynarodowej (ISO 4017) oraz europejskiej, której wyrazem jest oznaczenie: symbolem EN 15048-1. Dzięki temu masz pewność, że produkty mają precyzyjne wymiary, właściwy kształt, a do ich produkcji użyto odpowiednich surowców.

Materiał główny:

ST – stal węglowa

Powłoka zewnętrzna:

OC,ZN – ocynk galwaniczny

HDG,FZN – ocynk wysokotemperaturowy, czyli ocynk gorący

Klasa wytrzymałości:

Klasa 8.8

Proszę czekać, trwa ładowanie....