Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Klamry końcowe bezramkowe do fotowoltaiki

Powrót

Klamry końcowe tego typu montowane są do modułów fotowoltaicznych bez ramy. Mocuje się je na końcu paneli w celu zabezpieczenia konstrukcji i jej ustabilizowania. Dzięki regulacji dostosowują się do rozmiaru ogniw, co zwiększa ich uniwersalność.

W hurtowni Anda stawiamy na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Z tego względu bardzo istotne jest dla nas, by proponowane przez nas klemy do modułów bezramkowych wykonane były z precyzyjny sposób i z wykorzystaniem surowców odpornych na uszkodzenia. Proponowane przez nasz sklep akcesoria z tej kategorii wyprodukowano z wysokiej klasy stopu aluminium, magnezu i krzemu, który nie poddaje się działaniu wilgoci, mrozu, wysokich temperatur czy promieniowania słonecznego.

Klamry końcowe do modułów fotowoltaicznych bez ramy są wyjątkowo proste w montażu, co znacznie przyspiesza cały proces, a zatem obniża także koszty. Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów elementy złączne nie dociążają konstrukcji, co jest niezwykle istotne w przypadku ogniw fotowoltaicznych zakładanych na dachach.

Materiał główny:

AlMgSi – stop aluminium, magnezu i krzemu

Proszę czekać, trwa ładowanie....