Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Podkładki

Wśród elementów złącznych istotne miejsce zajmują podkładki. Służą między innymi do dystansowania śrub i nakrętek od powierzchni, co świetnie sprawdza się na przykład w sytuacji, gdy śruba jest nieco za długa. Dzięki podkładkom połączenie staje się stabilniejsze i bardziej odporne na odkręcenie. Co więcej, siła nacisku rozkłada się bardziej równomiernie na wszystkie elementy układu, zmniejszając ryzyko uszkodzenia łączonych powierzchni.

W hurtowni Anda znajdziesz podkładki, które znakomicie sprawdzą się zarówno w prywatnym warsztacie, jak i przemyśle: budowlanym, motoryzacyjnym czy stolarstwie. Oferujemy zarówno podkładki zwykłe, dzięki którym łączone elementy nie ulegną zarysowaniu czy odgnieceniu, jak i te specjalnego zastosowania. W celu skompensowania różnic powierzchni polecamy podkładki wyrównujące, z kolei odginane czy sprężynowe zapobiegną odkręcaniu.

Poza przeznaczeniem podkładki różnią się także kształtem. Nasz sklep oferuje pełen asortyment produktów tego rodzaju, w tym:

  • podkładki okrągłe
    • płaskie
    • sprężyste
  • podkładki kształtowe

Wszystkie oferowane przez nas elementy złączne spełniają międzynarodowe normy jakości i posiadają wszelkie niezbędne oznaczenia.

Proszę czekać, trwa ładowanie....