Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Śruby pasowane sześciokątne z gwintem krótkim DIN 610 / PN 8234

Powrót

Charakterystyczna budowa, tworzenie bardzo trwałych połączeń oraz odporność na działanie czynników natury fizycznej i chemicznej – to główne zalety produktów prezentowanych w niniejszej kategorii. Śruby pasowane z łbem 6-kątnym wyposażone w krótki gwint świetnie sprawdzą się w różnorodnych materiałach i konstrukcjach, spełniając wymagania zarówno przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, jak i wielu innych gałęzi.

 

Cechą charakterystyczną tych produktów jest sposób, w jaki zostały zaprojektowane i wykonane. Trzpień posiada dwie grubości – na węższej części znajduje się gwint metryczny, natomiast ta szersza ma powierzchnię gładką. Sprawia to, że śruba doskonale mocuje się w materiale i tworzy niezwykle trwałe połączenia, odporne na działanie sił poprzecznych.

 

Śruby pasowane z krótkim gwintem i łbem sześciokątnym wyprodukowane zostały zgodnie z normą Polską o numerze PN 82341 oraz niemiecką DIN 610. Daje to gwarancję wysokich standardów jakości. Co więcej, do ich wytworzenia wykorzystano niezwykle odporną stal (węglową lub nierdzewną do wyboru) o najwyższych parametrach wytrzymałości.

Gwint:

  • Metryczny

Materiał główny:

  • A2 – stal nierdzewna
  • ST – stal węglowa

Klasa wytrzymałości:

  • 8.8
  • 10.9
Proszę czekać, trwa ładowanie....