Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nakrętki z uchem DIN 582

Powrót

Wyposażone w charakterystyczny uchwyt w kształcie pętli, nazywany także oczkiem, nakrętki z uchem stosowane są do podnoszenia, mocowania kabli i przenoszenia rozmaitych elementów. Sprawdzą się także jako zakończenia lin stalowych czy łańcuchów. Proste w obsłudze i niezwykle trwałe gwarantują komfortowy i bezpieczny montaż rozmaitych konstrukcji – zarówno w przemyśle, jak i użytku prywatnym.

Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór tych produktów. Nakrętki z uchem dostępne są w wersji wykonanej ze stali węglowej, nierdzewnej lub kwasoodpornej – w wersji surowej lub ocynkowanej. Wszystkie te materiały charakteryzują się wysokim stopniem odporności na działanie niekorzystnych czynników.

Asortyment proponowany na stronach naszego sklepu spełnia wysokie standardy jakości, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Prezentowane w tej kategorii nakrętki z uchem zostały wyprodukowane zgodnie z normą Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN 582. Poświadczające to oznaczenie znajdziesz na opakowaniu, podobnie jak rozmiar produktu, numer partii oraz dopuszczalne obciążenie.

 

Materiał główny:

A4 – stal kwasoodporna

ST – stal węglowa

A2 – stal nierdzewna

Gwint:

Metryczny

Proszę czekać, trwa ładowanie....