Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nitonakrętki otwarte okrągłe radełkowane z kołnierzem walcowym

Powrót

Nitonakrętki  otwarte okrągłe radełkowane z kołnierzem walcowym są wyjątkowo proste w montażu, a jednocześnie zapewniają trwałe połączenia. Dzięki swojej budowie pozwalają na wykorzystanie w rozmaitych konstrukcjach – nawet bardzo delikatnych. Doskonale sprawdzą się przy materiałach pokrytych farbą, nie powodują bowiem uszkodzeń powierzchni.

W naszej hurtowni znajdziesz produkty najwyższej jakości. Starając się zapewnić wysoką trwałość i niezawodność proponowanych artykułów, oferujemy nitonakrętki okrągłe radełkowane wykonane z dwóch niezwykle odpornych surowców:

  • stal nierdzewna A2
  • stal ocynkowana

Prezentowane w tej kategorii nitonakrętki otwarte posiadają kołnierz walcowy oraz naniesiony wewnętrznie gwint metryczny. Ich wymiary mieszczą się w granicach M3-M12, zaś zakres łączenia od 0,3 do 4,0.

Produkty te mogą być mocowane przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń pneumatycznych i zautomatyzowanych, jak i ręcznych. Charakterystyczne wzory naniesione metodą radełkowania ułatwiają zamocowanie nitonakrętki otwartej w otworze.

Proszę czekać, trwa ładowanie....