Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Śruby pasowane

Powrót

Śruby pasowane

Zbudowane w charakterystyczny sposób, stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagana jest wyjątkowa wytrzymałość połączeń. Oferowane przez naszą hurtownię śruby pasowane wykonane są ze stali – materiału słynącego ze swojej trwałości. Surowiec zastosowany w produktach należy do wysokich klas wytrzymałości: 8.8 i 10.9.

Śruby pasowane posiadają trzpień podzielony na dwie części. Gwint metryczny naniesiono na fragment o mniejszej średnicy, zaś odcinek większy pozostaje gładki. Wpływa to na sposób montażu tego typy elementów złącznych. Najpierw należy wywiercić otwór o średnicy odpowiadającej części z gwintem, potem zaś poszerzyć go. Śrubę umieszcza się w szczelinie na wcisk, a następnie zabezpiecza za pomocą odpowiedniej nakrętki.

Produkty z tej kategorii różnią się:

  • Rodzajem łba
  • Typem gniazda
  • Rodzajem gwintu
  • Klasą wytrzymałości

Oferowane przez nas śruby pasowane spełniają wymagania normy polskiej, niemieckiej oraz międzynarodowej, czego wyrazem są znaki umieszczone na produktach. Proponujemyśruby z łbem sześciokątnym z gwintem krótkim DIN 610 / PN 82341, a także te z łbem sześciokątnym z gwintem długim DIN 609 / PN 82324. W tej kategorii znajdują się także śruby z gniazdem imbusowym według ISO 7379.

Proszę czekać, trwa ładowanie....