Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Śruby do blach cienkich (fotowoltaika)

Powrót

Śruby do blach cienkich należą do elementów niezbędnych podczas montażu paneli fotowoltaicznych. Dzięki specjalnej budowie znakomicie łączą arkusze metalu o niewielkiej grubości, nie powodując ich uszkodzenia.

Oferowane w hurtowni Anda śruby do blach cienkich wykonane zostały z surowców, które wykazują się wysoką odpornością na uszkodzenia – zarówno te mechaniczne, jak i wywołane wilgocią czy zmianami temperatur. Do produkcji akcesoriów wykorzystano stal nierdzewną oraz bimetal. Ten drugi to zwykle połączenie żelaza i mosiądzu lub stali i cynku, które nie jest stopem, lecz swego rodzaju wiązaniem dwóch tych metali. Głównym zadaniem zastosowania takiego surowca jest wykorzystanie zalet obu rodzajów i zapewnienie jak najwyższej trwałości.

Śruby do blach cienkich wyposażone są w łeb sześciokątny z gniazdem typu Philips, a także odpowiednie nakrętki. Mimo niewielkich rozmiarów ich przydatność w konstrukcjach fotowoltaicznych jest nie do przecenienia. Pozwalają na bezpieczne łączenie delikatnych materiałów i zapewniają stabilizację modułom montowanym na przykład na dachach.

Materiał główny:

A2 – stal nierdzewna

Bimetal

Proszę czekać, trwa ładowanie....