Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Śruby z gwintem metrycznym

Śruby wykonane z rozmaitych materiałów i w różnych typach wykończenia - hurtownia elementów złącznych Anda jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę produktów w najróżniejszych rozmiarach i kombinacjach. Proponowane przez nas śruby występują także w kilku klasach wytrzymałości. Dzięki temu w prosty sposób możesz dobrać produkt, który precyzyjnie odpowie na Twoje potrzeby.

Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie zostały dokładnie opisane i opatrzone symbolami, które pozwolą zorientować się w:

  • Klasie wytrzymałości śruby
  • Rodzaju wykorzystanego materiału głównego
  • Typie powłoki zewnętrznej i jej grubości
  • Rodzaju gwintu
  • Wymiarach śruby

Klasę wytrzymałości określamy w naszym sklepie na kilka sposobów: może to być wartość twardości Vickersa (HV) wyrażona w pełnych liczbach, a także dwie cyfry przedzielone przecinkiem lub kropką, informujące o granicy doraźnej wytrzymałości materiału na rozciąganie (Rm) i/lub granicy plastyczności materiału (Re).

Aby wybrać pożądany model, wystarczy skorzystać z wygodnej tabeli, w której określasz rodzaj gwintu i długość śruby, a system zrobi za Ciebie całą resztę.

Oferujemy śruby gotowe lub stworzone w oparciu o zamówienie indywidualne. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, a my będziemy w stanie dopasować produkt do Twoich wymagań. Dodatkowe frezowanie, skrócenie, toczenie czy wywiercenie otworów nie sprawiają nam najmniejszych trudności.

Nasze śruby spełniają wszelkie standardy jakości:

DIN – niemiecka norma stworzona przez Deutsches Institut für Normung

PN - Polska Norma ustanowiona przez Polski Komitet Normalizacyjny – PKN

ISO – światowa norma ustalona przez International Organization for Standardization

Proszę czekać, trwa ładowanie....