Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Śruby SB do połączeń niesprężanych ISO 4014/ISO 4017

W naszym sklepie internetowym znajdują się wszelkie elementy niezbędne do budowy i modernizacji w przemyśle motoryzacyjnym, meblarskim czy budowlanym. Wśród produktów, które cieszą się wysokim uznaniem klientów na uwagę zasługują śruby do połączeń niesprężanych.

Produkty te wykonano ze stali węglowej, która znana jest z dużej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Nasza hurtownia umożliwia także wybór produktów, których powierzchnia pokryta została dodatkową warstwą ochronną na drodze cynkowania (ocynk wysokotemperaturowy lub galwaniczny).

Śruby SB występują w wersji z gwintem pełnym (ISO 4017) oraz niepełnym, czyli naniesionym jedynie na części trzpienia, oznaczone jako ISO 4014. Obie wersje wyprodukowano zgodnie z normą międzynarodową, a także EN 15058.

Śruby do połączeń niesprężanych SB posiadają gwint:

  • metryczny
  • drobnozwojny
  • calowy

W zależności od potrzeb, możesz wybrać produkty wykonane ze stali lub ocynkowane. Pokrycie dodatkową warstwą zwiększa wytrzymałość surowca, która w przypadku stali węglowej wykorzystanej w prezentowanych tu artykułach wynosi 8.8.

Proszę czekać, trwa ładowanie....