Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nakrętki kołpakowe gwint metryczny DIN 1587 / PN 82181

Powrót

Nakrętki kołpakowe wyposażone w gwint metryczny to produkty, które znakomicie sprawdzają się w wielu sektorach przemysłowych. Artykuły te służą do zaślepiania połączeń, zapewniając funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne wykończenie. Znajdują zastosowanie w branży wykończeniowej czy przemyśle motoryzacyjnym.

Nakrętki kołpakowe z gwintem metrycznym mogą być wykonane z różnych materiałów, których cechą wspólną jest wysoka trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Do wyboru klienta pozostają artykuły wyprodukowane ze stali węglowej, stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej oraz mosiądzu. Dla zwiększenia wytrzymałości, nakrętki pokrywa się także warstwą cynku.

Jakość artykułów prezentowanych w tym dziale udokumentowana jest za pomocą stosownych certyfikatów, a także oznaczeń znajdujących się na opakowaniach. Nakrętki kołpakowe (gwint metryczny) wyprodukowano w oparciu o wymogi normy Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN 1587 oraz polskiej normy PN  82181. Gwarantuje to poprawność oraz powtarzalność parametrów.

 

Materiał główny:

A4 – stal kwasoodporna

A2 – stal nierdzewna

ST – stal węglowa

MS – mosiądz

Powłoka zewnętrzna:

ZN, OC – ocynk

Klasa wytrzymałości:

6

Gwint:

Metryczny

Proszę czekać, trwa ładowanie....