Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Amortyzatory gumowe typ D

Powrót

Doskonale niwelujące drgania amortyzatory gumowe typ D świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest zwiększenie ochrony przed działaniem  wibracji. Stosuje się je na przykład jako ogranicznik przeciwuderzeniowy, osadzania części obrotowych maszyn czy zabezpieczania podłoży.

Wibroizolatory typu D zbudowane są z korpusu w kształcie walca, który w większości pokryty jest gumą. Na jednym z końców znajduje się śruba służąca do mocowania elementu. Guma zastosowania do budowy amortyzatorów charakteryzuje się znaczną odpornością na działanie sił mechanicznych. Nie ulega także uszkodzeniu pod wpływem substancji oleistych, jak na przykład smar. Korpusy oferowanych w naszej hurtowni produktów wykonano z kolejnego surowca znanego z wysokiej trwałości, czyli stali – do wyboru są modele ze stali węglowej lub nierdzewnej.

W sklepie internetowym Anda proponujemy wyłącznie takie produkty, które spełniają najwyższe wymogi jakościowe. Zamawiając je, zyskujesz pewność niezawodności i bezpieczeństwa.

Materiał główny:

ST – stal węglowa

A2 – stal nierdzewna

Gwint:

Metryczny

Proszę czekać, trwa ładowanie....