Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Śruby pasowane imbusowe ISO 7379

Powrót

Proponowane przez nasz sklep internetowy produkty przeznaczone są do zastosowania w rozmaitych gałęziach przemysłu – od budowlanego, poprzez motoryzację, po konstrukcję maszyn. Prezentowany model wyróżnia się specjalnym kształtem i trzpieniem o dwóch grubościach. Z uwagi na wyjątkową trwałość oraz specjalną budowę, śruby pasowane z łbem ampułowym świetnie sprawdzają się w przypadku konstrukcji narażonych na działanie dużych sił. Montaż za pomocą klucza imbusowego ułatwia aplikację, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Produkty oferowane w tej kategorii wykonano z wysokiej klasy stali (węglowej lub nierdzewnej), w oparciu o wytyczne normy ISO 7379. Oznacza to, że śruby pasowane dostępne w naszym sklepie spełniają wymagające standardy jakości oraz mają precyzyjnie dopracowany kształt, wymiary i doskonałą wytrzymałość.

Artykuły te są znakomitymi elementami złącznymi nie tylko ze względu na zastosowane materiały, ale także kształt – trzpień został podzielny na dwie części. Na jednej znajduje się gwint i ten fragment jest cieńszy, zaś na grubszym brak żłobienia. Montowane na dopasowanie, śruby te wyjątkowo trwale łączą powierzchnie.

Materiał główny:

  • ST – stal węglowa
  • A2 – stal nierdzewna

Klasa wytrzymałości:

  • 10.9

Gwint:

  • Metryczny
Proszę czekać, trwa ładowanie....