Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nakrętki samohamowne z wkładką niemetalową DIN 982 | ISO 7040 / DIN 985 | PN 82175 | ISO 10511

Powrót

Hurtownia materiałów złącznych Anda poleca wysokiej klasy nakrętki samozabezpieczające, które znajdują zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale i budownictwie, produkcji maszyn czy podczas użytku indywidualnego.

Szerokie wykorzystanie tych produktów wynika głównie z ich odporności. Nakrętki samohamowne potrafią niwelować skutki wstrząsów i drgań, dzięki czemu zapobiegają wykręcaniu się śrub. Zwiększa to stabilność nie tylko połączonych za ich pomocą elementów, ale także całej konstrukcji. Dzieje się to między innymi na skutek oddziaływania specjalnej wkładki umieszczonej po wewnętrznej stronie pierścienia i wykonanej z tworzywa sztucznego.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty spełniają światowe standardy jakości. Prezentowane w tej kategorii odpowiadają wymogom normy DIN 985 tożsamej z ISO 10511 i PN 82175, a także DIN 982 / ISO 7040. Nakrętki samokontrujące z wkładką niemetalową dostępne są w wysokich klasach wytrzymałości: 6, 8 i 10 i wyprodukowane zostały z odpornych na uszkodzenia materiałów, jak stal, mosiądz czy poliamid.

Materiał główny:

ST – stal węglowa

A2 – stal nierdzewna

A4 – stal kwasoodporna

A5 – stal kwasoodporna wysokogatunkowa

MS – mosiądz

PA - tworzywo sztuczne

 

Powłoka zewnętrzna:

A2 – stal nierdzewna

A4 – stal kwasoodporna

OC, ZN – ocynk galwaniczny

HDG,FZN – ocynk wysokotemperaturowy (ocynk gorący)

 

Gwint:

Metryczny

Metryczny drobnozwojny

Drobnozwojny niemetryczny

Proszę czekać, trwa ładowanie....