Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nitonakrętki otwarte / przelotowe

Powrót

Nitonakrętki otwarte to wyjątkowo uniwersalne produkty, które doskonale spełnią wymagania rozmaitych konstrukcji. Wiążąc różne materiały, sprawdzają się w trudnodostępnych miejscach i problematycznych połączeniach. Przemysł elektroniczny, AGD, budowlany, motoryzacyjny – to tylko początek z długiej listy branż, które mogą skorzystać z produktów oferowanych w tej kategorii.

Nitonakrętki otwarte znane są także jako przelotowe. Ich charakterystyczna konstrukcja przypomina krótką rurkę z prześwitem po obu stronach. Przekrój może być okrągły lub sześciokątny. W zależności od typu, produkty te posiadają kołnierz o kształcie walcowym lub stożkowym. Na wybranych modelach umieszczony jest także wzór wykonany metodą radełkowania, a ułatwiający montaż za pomocą dłoni (która się dzięki niemu nie ślizga).

Oferujemy:

Nitonakrętki otwarte okrągłe:

  •  radełkowane z kołnierzem walcowym
  •  radełkowane z kołnierzem stożkowym zredukowanym

Nitonakrętki otwarte sześciokątne:

  •  z kołnierzem walcowym
  •  z kołnierzem stożkowym zredukowanym

Nitonakrętki przelotowe oferowane w hurtowni Anda wykonane są z wysokojakościowych materiałów, które charakteryzują się odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Proponujemy produkty ze stali nierdzewnej oraz ocynkowanej. Nitonakrętki stalowe gwarantują trwałość połączeń oraz wygodę montażu.

Proszę czekać, trwa ładowanie....