Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Wieszaki dachowe do profili fotowoltaicznych

Powrót

Wieszaki dachowe wykorzystywane są do mocowania paneli fotowoltaicznych na różnego rodzaju dachach. W zależności od ich budowy sprawdzą się na powierzchniach pokrytych dachówką betonową, ceramiczną czy metalową. Zapewniają stabilność i bezpieczeństwo układu oraz wydłużają czas jego eksploatacji.

Odpowiedni dobór elementów złącznych wykorzystywanych w fotowoltaice ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa konstrukcji. Elementy montowane są na wysokości, dlatego niezwykle istotne jest, by wieszaki dachowe były wykonane z surowców odpornych na uszkodzenia w wyniku oddziaływania zmiennych temperatur, wilgoci czy promieniowania słonecznego.

Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości. Decydując się na nasz asortyment, masz pewność, że panele fotowoltaiczne zamontowano z wykorzystaniem bezpiecznych i trwałych podzespołów. Uchwyty dachowe proponowane w tej kategorii zapewniają stabilne połączenia, są także niezwykle proste w użytkowaniu, co znacznie skraca czas montażu oraz obniża jego koszty.

 

Wieszaki dachowe to jeden z elementów montażowych służących do bezpiecznego mocowania paneli fotowoltaicznych. Produkty tego typu znakomicie nadają się do dachów pokrytych dachówką ceramiczną czy betonową. Zapewniają stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji fotowoltaicznych.

Z uwagi na to, że panele słoneczne podlegają nieustannemu działaniu czynników środowiskowych takich, jak zmiany temperatur, promieniowanie ultrafioletowe, mróz, wiatr czy woda, niezwykle istotne jest, by elementy służące do ich montażu były wykonane z odpornych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz uchwyty dachowe najwyższej jakości, wyprodukowane z trwałych surowców gwarantujących długoletnią eksploatację układu.

Wieszaki dachowe współpracują z innymi elementami złącznymi, jak śruby dwugwintowe i nakrętki. W zależności od swojej budowy, mogą mieć charakter regulowany lub nie.

Hurtownia Anda oferuje:

  • uchwyty dachowe standard

  • uchwyty dachowe regulowane

Proszę czekać, trwa ładowanie....