Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nakrętki

Bez tych drobnych elementów większość połączeń śrubowych jest niekompletna. Mocuje się je na trzonie za pomocą naniesionego od wewnątrz gwintu. Nasz sklep oferuje nakrętki różnych typów, które przeznaczone są do realizacji rozmaitych celów.

Klasyfikacja tych przedmiotów opiera się na ich kształcie. Wyróżniamy zatem nakrętki: okrągłe, sześciokątne, czworokątne, radełkowe, wieńcowe, złączne, skrzydełkowe, ślepe, z wkrętem zabezpieczającym czy z uchem.

Najczęściej stosowanym rodzajem są te sześciokątne – szeroki ich wybór pozwala na precyzyjne dopasowanie produktu do określonych potrzeb (niskie, wysokie, samohamowane, złączne, koronowe czy standardowe).

Poza standardowym typem, oferujemy także nakrętki o specjalnym przeznaczeniu:

  • do zgrzewania – pozwalają na tworzenie bardzo trwałych połączeń za pomocą wysokiej temperatury
  • kołpakowe – o charakterystycznym kształcie, obejmującym trzpień śruby swoistą kopułą; mają zastosowanie nie tylko praktyczne, ale i estetyczne.
  • kształtowe – ich wygląd odzwierciedla przeznaczenie, np. skrzydełkowe ułatwiają sprawny montaż i rozbiórkę elementów rozmaitych konstrukcji
  • HV – nakrętki do połączeń sprężanych

Wszystkie proponowane przez nas nakrętki spełniają wymagania norm niemieckich DIN, światowych ISO, polskich PN oraz europejskich EN.

Proszę czekać, trwa ładowanie....