Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nasadki do profili paneli fotowoltaicznych

Powrót

Nasadki do profili wykorzystywanych w fotowoltaice służą do zaślepiania elementów mocujących konstrukcję. Wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych, nie odbarwiają się pod wpływem promieniowania ultrafioletowego, wody czy niskich temperatur.

Prezentowane w tej kategorii zaślepki do profili fotowoltaicznych są w przekroju kwadratowe oraz posiadają charakterystyczne wycięcia. Montowane są na końcach szyn w celu zabezpieczenia ich przed negatywnym wpływem środowiska, a co więcej – zwiększają walory estetyczne konstrukcji.

W hurtowni Anda znajdziesz pełen asortyment akcesoriów do fotowoltaiki, dzięki którym montaż paneli stanie się niezwykle komfortowy. Pozwoli to znacznie przyspieszyć prace związane z zakładaniem konstrukcji, a co za tym idzie – obniżyć koszty.

Oferowane przez sklep produkty spełniają najwyższe standardy jakości. Proponowane przez nas nasadki do profili fotowoltaicznych to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie walory praktyczne i estetyczne.

 

Produkt na zamówienie.

Skontaktuj się z nami mailowo: sprzedaz@anda-sruby.pl lub zadzwoń: +48 95 726 10 64
Proszę czekać, trwa ładowanie....