Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nitonakrętki otwarte sześciokątne z kołnierzem stożkowym

Powrót

Niezwykle uniwersalne i odporne na przekręcanie nitonakrętki otwarte sześciokątne z kołnierzem stożkowym zredukowanym gwarantują bezpieczne połączenia nawet najbardziej plastycznych materiałów. Doskonałe do blachy, aluminium, stali rurowej i innych tego typu surowców, pozwalają na tworzenie trwałych konstrukcji. Dzięki temu znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym czy hydraulice.

Prezentowane tu produkty są zróżnicowane pod względem zakresu łączenia i wymiarów. Wybierając nitonakrętki sześciokątne masz do dyspozycji na przykład takie parametry, jak:

  • średnica
  • szerokość kołnierza
  • szerokość trzpienia
  • długość trzpienia

Co więcej, w naszym sklepie oferujemy także różne rodzaje surowców, które sprawdzą się w trudnych warunkach. Proponujemy nitonakrętki sześciokątne otwarte ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej. Materiały te znane są z wysokiej odporności na uszkodzenia.

Nitonakrętki sześciokątne z kołnierzem stożkowym zredukowanym można zakładać zarówno przy użyciu urządzeń ręcznych, jak i w pełni zautomatyzowanych. Sprawdzą się w produkcji samochodów, sprzętu AGD, a także tworzeniu konstrukcji blaszanych czy kształtowanych termicznie.

Proszę czekać, trwa ładowanie....