Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nakrętki złączne 3D DIN 6334

Powrót

Dzięki przedłużonej konstrukcji i możliwości montowania obustronnego nakrętki złączne służą do wiązania dwóch elementów z naniesionym gwintem zewnętrznym. Sześciokątny kształt produktu sprawia, że równie łatwo go założyć, jak i wykręcić. Umożliwia to szybką instalację i demontaż konstrukcji.

Długa nakrętka łącząca 3D wykonana została ze stali – materiału znanego z imponującej odporności na działanie niekorzystnych czynników – tych mechanicznych, jak rozciąganie i ściskanie oraz wilgoci czy wysokich temperatur. Surowcami wykorzystanymi do produkcji prezentowanych w tej kategorii artykułów może być: stal węglowa, stal nierdzewna lub stal kwasoodporna, a także mosiądz. Aby jeszcze bardziej zwiększyć wytrzymałość, złącza poddaje się procesowi cynkowania.

Jakość i bezpieczeństwo produktów oferowanych przez nasz sklep potwierdzona jest za pomocą rozmaitych certyfikatów. Nakrętki złączne 3D spełniają normy Deutsches Institut für Normung, czego wyrazem jest oznaczenie widoczne na opakowaniu: DIN 6334.

 

Klasa wytrzymałości:

5; 10

Gwint:

Metryczny

Materiał główny:

ST – stal węglowa

A2 – stal nierdzewna

A4 – stal kwasoodporna

MS – mosiądz

Powłoka zewnętrzna:

ZN, OC - ocynk

Proszę czekać, trwa ładowanie....