Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nakrętki do zgrzewania DIN 928 / DIN 929

Powrót

Wśród produktów pozwalających na utworzenie trwałych i bezpiecznych rozwiązań z pewnością warto polecić nakrętki do zgrzewania – zarówno te sześciokątne, jak i kwadratowe. W zależności od konkretnych potrzeb, można wybrać z kilku proponowanych przez nas opcji – nasz asortyment jest zróżnicowany nie tylko pod względem kształtu, ale także surowca i wymiarów.

W ofercie hurtowni Anda znajdują się nakrętki do zgrzewania wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej, a także kwasoodpornej. Są to surowce charakteryzujące się wysokim stopniem wytrzymałości. Dzięki temu produkty z nich wykonane zyskują odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych – naprężenia, nacisku, temperatury czy wilgoci.

Nakrętki do zgrzewania posiadają wszelkie stosowne certyfikaty i spełniają wymagania instytucji normalizacyjnych. Świadczy o tym oznakowanie produktów, które widnieje na opakowaniu – numery norm DIN 928 i DIN 929. Daje to pewność wysokiej jakości artykułów oraz bezpieczeństwa ich stosowania.

Gwint:

Metryczny

Materiał główny:

A4 – stal kwasoodporna

A2 – stal nierdzewna

ST – stal węglowa

Proszę czekać, trwa ładowanie....