Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Amortyzatory gumowe kuliste

Powrót

Amortyzatory gumowe kuliste to idealny sposób na zabezpieczenie urządzeń przed niepożądanym wpływem uderzeń i wibracji. Dzięki nim możliwe jest wydłużenie czasu eksploatacji maszyn, które są znacznie mniej podatne na uszkodzenia i awarie.

Stosowanie tego typu produktów pozwala obniżyć koszty związane z użytkowaniem urządzeń i zminimalizować ryzyko przestojów. Zwiększa się także ochrona osób obsługujących sprzęt, co również pozytywnie przekłada się na opłacalność całego projektu. Amortyzatory kuliste wykonane są z wysokiej klasy stali węglowej, która pokryta została odporną na uszkodzenia gumą. Surowce te nie poddają się działaniu sił mechanicznych, jak również różnego rodzaju substancji chemicznych.

Proponowane w tej kategorii produkty spełniają wszelkie wymogi dyktowane międzynarodowymi normami. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa użytkowania oraz pewność, że zamówiony asortyment spełni Twoje wymagania. Amortyzatory świetnie sprawdzają się w roli ograniczników, blokad przesuwania czy neutralizatorów drgań.

Materiał główny:

ST – stal węglowa

Gwint:

Metryczny

Proszę czekać, trwa ładowanie....