Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Nakrętki kołpakowe gwint drobnozwojny metryczny DIN 1587

Powrót

Produkcja motocykli, samochodów, wykończenia – to tylko początek listy branż, w których sprawdzą się nakrętki kołpakowe z gwintem drobnozwojnym. Produkty mają kształt kopuły osadzonej na sześciokątnym pierścieniu i wykorzystywane są do zamykania gwintów w celu ich zabezpieczenia zwiększenia walorów estetycznych.

Nakrętki kołpakowe (gwint drobnozwojny) wykonane zostały z wysokoodpornych surowców, które gwarantują trwałość i bezpieczeństwo połączeń. Do produkcji artykułów przedstawionych w tej kategorii wykorzystano mosiądz oraz stal: kwasoodporną, nierdzewną i węglową w szóstej klasie wytrzymałości. Dodatkową opcją jest możliwość wyboru elementów pokrytych cynkową warstwą ochronną.

Hurtownia Anda gwarantuje, że cały asortyment posiada wszelkie wymagane certyfikaty potwierdzające wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów. Z tego względu proponowane przez nas nakrętki kołpakowe wyposażone w gwint drobnozwojny spełniają warunki stawiane przez Niemiecki Instytut Normalizacyjny, a ujęte w normie DIN 1587. Daje to pewność, że każdy egzemplarz posiada dokładnie takie same, perfekcyjnie opracowane parametry.

Gwint:

Drobnozwojny

Materiał główny:

MS – mosiądz

A2 – stal nierdzewna

A4 – stal kwasoodporna

ST – stal węglowa

Klasa wytrzymałości:

6

Powłoka zewnętrzna:

ZN, OC – ocynk

Proszę czekać, trwa ładowanie....