Wybierz ustawienia regionalne:

Kategorie

Podkładki okrągłe sprężyste Schnorr typ S

Powrót

Podkładki zabezpieczające marki Schnorr typu S znakomicie chronią śruby przed odkręceniem w wyniku działania wibracji. Dzięki delikatnemu wygięciu w stożek wywierają sprężysty nacisk, co wspólnie z ząbkowaną powierzchnią skutecznie chroni mocowanie. Śruba pozostaje dokładnie tam, gdzie powinna.

Podkładki sprężynowe Schnorr typ S to artykuły wysokiej jakości, które idealnie sprawdzą się w przemyśle podczas tworzenia układów narażonych na działanie sił dynamicznych. Są odporne nawet na bardzo wysoki nacisk i mocne wibracje. Wyprodukowanie metodą wykrawania precyzyjnego skutecznie chronią przed odkształceniem.

Wykorzystanie tarcia oraz blokowania mechanicznego sprawia, że podkładki okrągłe sprężyste Schnorr S doskonale sprawdzą się w produkcji maszyn udarowych, rurociągów, zaworów regulacyjnych i upustowych, maszyn rolniczych czy ogrodowych. Produkty wykonane są z bardzo wytrzymałych surowców, które dodatkowo mogą zostać pokryte warstwą ochronnego cynku. Z tego względu wyróżniają się bardzo dużą żywotnością i odpornością na działanie sił fizycznych oraz chemicznych.

Materiał główny:

ST – stal sprężynowa węglowa

A2 – stal sprężynowa nierdzewna

Powłoka zewnętrzna:

OC, ZN – ocynk

Proszę czekać, trwa ładowanie....