Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

Podkładki SB okrągłe płaskie ISO 7090 / DIN 125 B

PODKŁADKI SB ISO 7090 HDG 300HV informacje PODKŁADKI SB ISO 7090 HDG 300HV


 

ISO7090


Podkładki SB okrągłe płaskie ISO 7090 / DIN 125 B

W naszej internetowej hurtowni artykułów złącznych znajduje się szeroki wybór śrub, także elementów dodatkowych, jak podkładki SB. Prezentowane tu artykuły należą do najbardziej popularnych produktów z tej kategorii. Charakteryzują się okrągłym kształtem i płaskim przekrojem.

Podkładki SB wyprodukowano w oparciu o międzynarodową normę ISO 7090. Odpowiada ona niemieckiej normie, wyrażonej numerem DIN 125 B. Oznacza to, że artykuły są bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają trwałość połączeń, a także komfort mocowania (ich kształt i wymiary są przewidywalne).

Polecane przez nas podkładki płaskie, okrągłe DIN 125 B wykonano z wysokiej klasy stali węglowej o wytrzymałości 8.8, co więcej, możesz także wybrać wersję z dodatkową powłoką ochronną w postaci cynku nakładanego metodą ogniową lub galwaniczną. Zwiększa to trwałość produktów i zapewnia jeszcze lepszą odporność na uszkodzenia – zarówno te natury mechanicznej, jak i chemicznej (np. korozja).

Materiał główny:

ST – stal węglowa

Powłoka zewnętrzna:

OC,ZN – ocynk galwaniczny

HDG,FZN – ocynk wysokotemperaturowy, czyli ocynk gorący

Klasa wytrzymałości:

Klasa 8.8