Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

Śruby dociskowe bez łba z gniazdem imbusowym

Śruby dociskowe bez łba z gniazdem imbusowym

Oferta naszej hurtowni to także elementy niestandardowe, jak śruby robaczkowe pozbawione łba. Produkty te montowane są na docisk i posiadają różnego rodzaju końcówki (płaską, stożkową, wgłębioną czy ze specjalnym czopem). Z uwagi na wysoką wytrzymałość i możliwość wyboru kształtu artykuły te znajdują zastosowanie w przemyśle, na przykład do budowy maszyn.

Śruby robaczki wyprodukowano w oparciu o normę niemiecką, polską oraz ISO. Śruby dociskowe z końcem płaskim odpowiadają normie DIN 913 / ISO 4026 / PN 82314, te z końcówką w kształcie stożka zgodne są z DIN 914 / ISO 4027 / PN 82315, z kolei śruby dociskowe z czopem to DIN 915 / ISO 4028 / PN 82316, natomiast z końcem wgłębionym DIN 916 / ISO 4029 / PN 82317.

Polecane przez nas artykuły wykonano z bardzo trwałych surowców o klasie wytrzymałości 45H. Co więcej, śruby imbusowe bez łba mogą być także pokryte dodatkową powłoką ochronną. Aby jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb klienta, do wyboru oferujemy rozmaite rozmiary, a także rodzaje gwintów: metryczny lub metryczny drobnozwojny.