Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

Śruby z łbem walcowym imbusoweŚruby z łbem walcowym imbusowe
charakteryzują się łatwością zarówno montażu, jak i demontażu. Z uwagi na wysoką odporność na uszkodzenia, są bardzo popularne w rozmaitych gałęziach przemysłu, na przykład budowlanej czy motoryzacyjnej. Znakomicie sprawdzają się w łączeniu różnych elementów konstrukcyjnych, a także mebli, maszyn czy instrumentów muzycznych.

Oferowane przez nas śruby imbusowe z łbem walcowym spełniają wymagania normy niemieckiej, polskiej oraz międzynarodowej. Wyrazem tego są oznaczenia numeryczne, które znajdują się na opakowaniach produktów. Proponujemy śruby z gniazdem sześciokątnym z gwintem pełnym oraz umieszczonym tylko na części trzpienia DIN 912 / ISO 4762 / PN 82302. Znajdziesz tu także śruby z łbem walcowym z gniazdem imbusowymi gwintem drobnozwojnym ISO 21269 . Poza produktami z łbem standardowym oferujemy także śruby z łbem obniżonym DIN 7984 / ISO 14580 oraz obniżonym łbem i naprowadzeniem DIN 6912.

Artykuły z tej kategorii zróżnicowane są pod względem:

  • Rodzaju łba
  • Rodzaju gwintu
  • Surowca głównego
  • Powłoki ochronnej
  • Klasy wytrzymałości