Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

DIN 914 / ISO 4027 / PN 82315 - Śruby dociskowe z końcem stożkowym

DIN 914 informacje DIN 914 45 H DIN 914 45 H ocynk DIN 914 stal nierdzewna A1/A2 DIN 914 stal kwasoodporna A4

 

DIN914


Śruby dociskowe z końcem stożkowym DIN 914 

Wyposażone w gwint metryczny (standard lub drobnozwojny), śruby na docisk z gniazdem imbusowym to elementy złączne, które znakomicie odpowiadają potrzebom przemysłu. Świetnie sprawdzają się podczas konstrukcji maszyn oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka trwałość. Prezentowane w tej kategorii produkty nie mają łba, a trzpień zakończony jest stożkiem.

Klasa wytrzymałości 45H gwarantuje, że śruby dociskowe z gniazdem sześciokątnym posiadają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie proponowane tu produkty wytworzono z doskonałej jakości stali – w zależności od swoich potrzeb, możesz także wybrać produkty pokryte dodatkową warstwą ochronną.

Materiał główny:

  • ST – stal węglowa
  • A4 – stal kwasoodporna
  • A2 – stal nierdzewna

Powłoka zewnętrzna:

  • A4 – stal kwasoodporna
  • OC, ZN – ocynk galwaniczny
  • A2 – stal nierdzewna

Śruby dociskowe imbusowe z końcem stożkowym wyprodukowano w zgodzie z normą DIN 914, która odpowiada ISO 4027 oraz PN 82315. Stanowi to gwarancję, że zamówione przez Ciebie produkty będą precyzyjnie zwymiarowane i wytworzone z dbałością o każdy detal.