Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

DIN 915 / ISO 4028 / PN 82316 - Śruby dociskowe z czopem

DIN 915 informacje DIN 915 45 H DIN 915 45 H ocynk DIN 915 stal nierdzewna A1/A2 DIN 915 stal kwasoodporna A4

 

DIN915


Śruby dociskowe z czopem DIN 915

Wśród produktów z gniazdem imbusowym oferujemy nie tylko te wkręcane, ale także śruby na docisk. Nie posiadają łba, a ich trzpień zakończony jest specjalnym czopem. Dostępne są w rozmaitych rozmiarach, różnią się także surowcem wykorzystanym do ich produkcji, sposobem wykończenia czy typem gwintu. Nasza hurtownia oferuje artykuły metryczne standardowe, jak i drobnozwojne.

Wszelkie proponowane przez nas produkty opracowano w oparciu o obowiązujące przepisy. Należą do nich norma niemiecka – w tym wypadku DIN 915, norma międzynarodowa ISO o numerze 4028, a także polska PN 82316. Z tego względu śruby posiadają właściwe wymiary, kształt oraz proporcje, a także wytrzymałość. Wybierając produkty z naszego sklepu, zyskujesz pewność, że towar ma najwyższą jakość. Materiałem wykorzystanym do ich produkcji jest stal, która charakteryzuje się wysoka klasą wytrzymałości 45H. Nasz sklep oferuje modele o różnych parametrach, co pozwala dobrać produkt do konkretnych preferencji.

Materiał główny:

  • ST – stal węglowa
  • A2 – stal nierdzewna
  • A4 – stal kwasoodporna

Powłoka zewnętrzna:

  • OC, ZN – ocynk galwaniczny
  • A4 – stal kwasoodporna
  • A2 – stal nierdzewna