Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

DIN 916 / ISO 4029 / PN 82317 - Śruby dociskowe z końcem wgłębionym

DIN 916 informacje DIN 916 45 H DIN 916 45 H gwint drobnozwojny DIN 916 45 H ocynk DIN 916 stal nierdzewna A1/A2 DIN 916 stal kwasoodporna A4

 

DIN916


Śruby dociskowe z końcem wgłębionym DIN 916

Wśród bogatego asortymentu naszej hurtowni znajdują się zarówno elementy złączne wkręcane, jak również śruby dociskowe z końcem wgłębionym. Ich konstrukcja pozwala na precyzyjne łączenie elementów w sposób, który zapewnia konstrukcji stabilność i wysoką wytrzymałość. Dzięki temu znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach – na przykład w przemyśle związanym z budową maszyn.

Śruby dociskowe imbusowe z wgłębionym końcem dostępne są w różnych rozmiarach, a także z dwoma rodzajami gwintu metrycznego – standardowym i drobnozwojnym. Poza wielkością, zdecydować możesz także o surowcu podstawowym i wykończeniu. Artykuły dostępne w tej kategorii wyprodukowano z wysokiej klasy stali (45H), która wyróżnia się dużą odpornością na zniszczenia. Co więcej, możesz postawić na dodatkową ochronę i zamówić śruby imbusowe galwanizowane lub ocynkowane.

Powłoka zewnętrzna:

  • OC, ZN – ocynk galwaniczny
  • A4 – stal kwasoodporna
  • A2 – stal nierdzewna

Materiał główny:

  • ST – stal węglowa
  • A2 – stal nierdzewna
  • A4 – stal kwasoodporna

Wszystkie proponowane przez nas produkty spełniają normy ISO (w tym wypadku nr 4029), DIN o kodzie 916, a także Polską Normę nr 82317.