Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

Śruby pasowane z gniazdem imbusowym ISO 7379 informacje

ISO 7379 informacje ISO 7379 12.9 H8 ISO 7379 12.9 F9 ISO 7379 A2 F9

 

iso 7973 

Śruby pasowane imbusowe ISO 7379

Proponowane przez nasz sklep internetowy produkty przeznaczone są do zastosowania w rozmaitych gałęziach przemysłu – od budowlanego, poprzez motoryzację, po konstrukcję maszyn. Prezentowany model wyróżnia się specjalnym kształtem i trzpieniem o dwóch grubościach. Z uwagi na wyjątkową trwałość oraz specjalną budowę, śruby pasowane z łbem ampułowym świetnie sprawdzają się w przypadku konstrukcji narażonych na działanie dużych sił. Montaż za pomocą klucza imbusowego ułatwia aplikację, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Produkty oferowane w tej kategorii wykonano z wysokiej klasy stali (węglowej lub nierdzewnej), w oparciu o wytyczne normy ISO 7379. Oznacza to, że śruby pasowane dostępne w naszym sklepie spełniają wymagające standardy jakości oraz mają precyzyjnie dopracowany kształt, wymiary i doskonałą wytrzymałość.

Artykuły te są znakomitymi elementami złącznymi nie tylko ze względu na zastosowane materiały, ale także kształt – trzpień został podzielny na dwie części. Na jednej znajduje się gwint i ten fragment jest cieńszy, zaś na grubszym brak żłobienia. Montowane na dopasowanie, śruby te wyjątkowo trwale łączą powierzchnie.

Materiał główny:

  • ST – stal węglowa
  • A2 – stal nierdzewna

Klasa wytrzymałości:

  • 10.9

Gwint:

  • Metryczny