Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij

Produkty

Śruby pasowane sześciokątne z gwintem długim DIN 609 / PN 82324 informacje

DIN 609 informacje DIN 609 klasa 8.8 DIN 609 klasa 10.9

 

DIN609


Śruby pasowane sześciokątne z gwintem długim DIN 609 / PN 82324

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki asortyment elementów złącznych przeznaczonych dla budownictwa, motoryzacji i wielu innych branż. Wśród produktów charakteryzujących się tworzeniem najtrwalszych połączeń ważne miejsce zajmują, prezentowane w tej kategorii, śruby pasowane z łbem 6-kątnym wyposażone w gwint długi.

Produkty te wytworzone zostały ze stali – materiału wyróżniającego się wysoką odpornością na uszkodzenia powstałe w wyniku działania czynników mechanicznych oraz chemicznych. Oferowane przez naszą hurtownię artykuły wykonano z dwóch rodzajów tego surowca – w zależności od potrzeb można wybrać śruby pasowane ze stali węglowej lub nierdzewnej.

Cały asortyment naszego sklepu spełnia wymagania norm międzynarodowych, co daje gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Śruby pasowane z łbem sześciokątnym z gwintem długim wyprodukowano w oparciu o normę niemiecką DIN 609 oraz polską PN 82324. Oznaczenia te znajdują się na opakowaniach.

Klasa wytrzymałości:

  • 10.9
  • 8.8

Materiał główny:

  • ST – stal węglowa
  • A2 – stal nierdzewna

Gwint:

  • Metryczny